Léto - letní sporty


alpen therme bad hofgastein

Užijte si krásnou dovolenou v rakouských Alpách. Se salcburskou letní kartou neutratíte moc a užijou si aktivní sportovci i ti, kteří se sportu věnovat nechtějí. Můžete si zajít vykoupat se do termálních lázní nebo na procedury, masáže, do muzeí, hradů a zámků, rýžovat zlato atd.

Při koupi Salzburgské karty máte mnoho vstupů a aktivit ZDARMA. Vstupné zdarma je například do termálních lázní, koupališť, na lanovky, do národních parků, muzeí a mnoho dalších atrakcí. Se salzburgskou kartou, která stojí 59 EUR na 6 dní nebo 69 EUR na 12 dní (děti od šesti let za polovinu, do šesti let zdarma) budete mít vstupy do těchto míst zdarma. Třeba jen za lanovku za jednu zpáteční jízdenku zaplatíte v Bad Gasteinu 22,50EUR za osobu, s kartou máte tuto jednu jízdenku zdarma. Stejně tak je zdarma 1 vstup do bazénu V Bad Gastein v hodnotě 23,50EUR. Koupání na koupališti je s kartou zdarma, vstupy do národních parků, lanovky, minigolf, muzea (dětem by se mohla líbit ta s historickými řemesly). Více informací o kartě na stránkách 

golf          hiking

V Salzburgsku najdete nejen klasické sportovní vyžití (golf, cyklistika na bezpečných stezkách, pěší turistika, koupání a mnoho dalších), ale i módní druhy sportů, které přinášejí zábavu a dobrodružství pro celou rodinu: lukostřelba v salcburských lesích, zorbing, bobová dráha, areály s lanovými překážkami, hydrospeed, jetboating, kitesurfing.

Pro pěší nebo cykloturistiku můžete využít kabinových lanovek, které vás vyvezou až na vrcholky a potom si užívat dlouhé sjezdy po příjemných upravených lesních a polních cestách. A když budete potřebovat načerpat síly, tak se můžete zastavit na některé ze salaší, kde dostanete na talíři zaručeně čerstvé domácí produkty – sýry, uzeniny, chléb i vodu z místní studánky. Letní sporty : - cykloturistika - pěší turistika - 18 jamkové golfové hřiště v Bad Gasteinu - přírodní koupaliště - tenisové kurty - lukostřelba v lese - zorbing - areál s lanovými překážkami.

Letní sporty :

  • cykloturistika
  • pěší turistika
  • 18 jamkové golfové hřiště v Bad Gasteinu
  • přírodní koupaliště
  • tenisové kurty
  • lukostřelba v lese
  • zorbing
  • areál s lanovými překážkami

Dovolená v Alpách je zárukou silných zážitků a krásných fotek. Letní Bad Gastein je ráj pro všechny, kteří hledají aktivní odpočinek na čerstvém, alpském vzduchu. Více než 350 km značených horských stezek, od lehkých promenád panoramatickým výhledem, přes stezky k horským salaším s čerstvým domácím občerstvením až po vysokoalpské túry potěší milovníky turistiky. Mnoho turistických stezek je také vhodnýchjako cyklistické stezky. 18 jamkové golfové hřiště patří k nejstarším v Rakousku. Leží malebně v údolí mezi starými stromy a potoky. Pro osvěžení je ideální jezero v údolí nebo termální lázně „Felsentherme“ s pestrou nabídkou vodních atrakcí.

Rychlý kontakt

Adresa:
Voskovcova 1075/55  
152 00 Praha 5 

tel. +420 723 273 938 

mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  

číslo účtu: koruny 717717711/2010 

Grenzbergstrasse 3c,
5640 Bad Gastein, Austria,
číslo účtu EUR 151047966/15091, Oberbank AG Bad Gastein
(IBAN AT051509100151047966)